Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Hľadáš kvalitné, no zároveň lacné slúchadlá? Tieto kúsky od známeho JBL ťa určite nesklamú

Pokukávaš po nových, naozaj kvalitných slúchadlách  od overeného výrobcu, no zároveň nechceš vyhodiť niekoľko desiatok eur? Tak v tom prípade je táto ponuka stvorená presne pre teba. Slúchadlá od overeného výrobcu JBL totižto neboli ešte nikdy lacnejšie. Jedny z najlepšie hodnotených slúchadiel pod 30 eur si totižto môžeš momentálne zaobstarať iba za 9,88 eur, respektíve 14,99 eur. 

Slúchadlá JBL T290

Klasické káblové slúchadlá JBL T290 sú jednými z najdostupnejších slúchadiel od výrobcu, no to nemení nič na tom, že aj v tomto prípade sú využité tie najnovšie a najlepšie technológie, ktoré spoločnosť JBL využíva už niekoľko desiatok rokov. Počúvanie akejkoľvek hudby je s týmito slúchadlami doslova zážitok. Ten je zaručený najmä výkonnými 8,7 mm meničmi značky Harman, ako aj plnými basami vďaka technológii JBL Pure Bass, ktorá je jednoznačne jednou z najlepších technológii na trhu.

jbl t290 2_opt
Zdroj: Cafago

Samozrejme, používatelia môžu slúchadlá, ako aj smartfón ovládať prostredníctvom multifunkčného ovládača, ktorý je umiestnený na plochom kábli s dĺžkou 1,2 metra. V balení sa nachádzajú 3 veľkosti ušných nástavcov. Slúchadlá JBL T290 sú momentálne dostupné za spomínaných 9,88 eur, tradične, s dopravou zdarma. Slúchadlá sú dostupné v 3 farebných prevedeniach.

Slúchadlá JBL T290 nájdeš na e-shope Cafago.com

Slúchadlá JBL T280A

Slúchadlá JBL T280A idú viac menej v šľapajách s vyššie spomenutými slúchadlami, ktoré sú od tohto modelu o niečo lacnejšie. Model T280A je taktiež vybavený najmodernejšou technológiou JBL PureBass, ako aj výkonnými meničmi od spoločnosti Harman. V tomto prípade sú ale meniče o niečo väčšie, keďže narástli na celých 9 mm

jbl t280a 2_opt
Zdroj: Cafago

V balení sa taktiež nachádzajú až 3 rôzne veľkosti nástavcov do uší. Kábel slúchadiel je podobne plochý ako v predchádzajúcom modeli, no tentokrát je kratší o 10 cm. O čosi drahší model vás ale stále vyjde iba za 14,99 eur s dopravou zdarma. Pre zrazenie cenovky treba ale uplatniť zľavový kód CC340.

Slúchadlá JBL T280A nájdeš na Cafago.com PS: nezabudni na zľavový kupón!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close