NovinkyPC HRY

Stiahnite si Hitmana na Steame zadarmo. Akcia potrvá len niekoľko dní

Ak patríte medzi vášnivých hráčov hier tak ste určite postrehli, že EA Origin ponúklo hru Medal of Honor: Pacific Assault kompletne zadarmo v niekoľko dňovej promo akcii „On the House“. Najnovšie sa k podobnému korku uchýlil aj samotný Steam (herná platforma), ktorý v týchto dňoch uvolnil bezplatne druhú kapitolu najnovšieho Hitmana, ktorá je dostupná bezplatne do 3. apríla.

Hitman: Epizóda 2 je dostupná aktuálne zadarmo. Sťahujte kým sa dá!

Konkrétne sa jedná o herný balíček pod názvom „Spring Pack“, resp. Jarný balíček. Hru stiahnete priamo zo stránok Steamu. Po stiahnutí druhej kapitoly Hitmana získate prístup k misii World of Tomorrow, ktorá je situovaná v mestečku Sapienza. Balíček celkovo obsahuje 20 rôznych Mastery úrovní, vrátane odomknutia zbraní a ďalších itemov. Celkovo si tak budete môcť zahrať stovku výziev. Inými slovami balíček je skutočne bohatý zabaví vás na niekoľko hodín hrania.

Ako sme vyššie písali ponuka je časovo limitovaná do 3. apríla preto vám odporúčame dlho neváhať. Hru stiahnete na zdrojovom odkaze.

Zdroj: Steam

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close