NovinkyWindows 10

Historicky prvá aktualizácia pre Fast Ring Officeu je tu!

Pred necelým týždňom sme vám priniesli článok, v ktorom sme vám priniesli informácie o novom Fast ringu  pre členov´programu Office Insider. Predtým totiž členovia tohto programu boli „v jednom vreci“, čo prinášalo viacero komplikácií hlavne pre menej zdatných používateľov, ktorí mali väčšie nároky na stabilitu a chod samotnej aplikácie. Zároveň bol tento program predstavený aj pre konkurenčný operačný systém iOS.

Nová funkcia Shared with Me

Podľa logu aktualizácia Microsoft pridal novú funkcionalitu Shared with Me (ktorá mimochodom je dostupná pre Android už viac ako týždeň).

„Po tom ako máte nainštalovaný Fast build, všimnite si novú funkciu Shared with Me, ktorá umožňuje jednoduchšie dohľadať dokumenty, tabuľky a prezentácie ktoré sú zdieľané s vami cez OneDrive, OneDrive for Business alebo Sharepoint Online.“ 

Číselné označenie aktuálnej verzie (Preview) Officeu je 16.0.7329.100. Ak ešte nie ste členom programu Office Insider a chceli by ste sa ním stať tak si ho môžete nainštalovať prostredníctvom vášho oficiálneho Office účtu (File > Office Insider > Fast Ring / Slow Ring).

Čo je to Insider Program?

Ak vás zaujíma viac o programe Windows Insider – čo to je a ako sa stať členom tak si nezabudnite prečítať článok, ktorý sme pre vás pripravili len nedávno.

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Close
Close