Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

HIMO Z16 – ideálna mestská elektrická skladačka s dojazdom až skvelých 80 km

Pohodlný a rýchly spôsob dopravy v rámci mesta? Čo tak zvoliť elektrický skladací bicykel, ktorý pohodlne zmestíš aj do MHD alebo auta.

Dochádzaš denne v rámci mesta do školy alebo práce iba pár km? Osobná elektromobilita v takom prípade dáva naozaj veľký zmysel. Elektrické kolobežky a skladacie mestské bicykle sú nie len mimoriadne rýchle presúvadlá, ale zároveň ponúkajú dostatočný komfort na to, aby si ich využíval aj na väčšie vzdialenosti. V dnešnej dobe sa zároveň nejedná o žiadnu exkluzivitu, keďže skladací elektrický bicykel kúpiš už za pár stoviek eur. Skvelým príkladom je aj skladací bicykel HIMO Z16, ktorý spája mimoriadnu kompaktnosť s pohodlím a zároveň vysokú efektivitu elektromotoru spojeného s bežným pohonným ústrojenstvom na bicykli. 

HIMO Z16 za skvelých 478,49 eur nájdeš na TomTop.com

HIMO Z16 – ideálna mestská skladačka

Skladací bicykel HIMO Z16 sa už pri prvom pohľade radí medzi kompaktnejšie mestské bicykle. Hliníkový rám, skladací dizajn a váha iba 22,5 kg z neho robí naozaj skvelého parťáka na každodenné presúvanie v rámci mesta, ale i na prímestskú dopravu do prostriedkov hromadnej dopravy. Bicykel vďaka možnosti zloženia zmestíš pohodlne do vlaku, MHD, ale aj do menšieho auta. 

HIMO Z16 rozmery
Zdroj: TomTop

Aj napriek mimoriadne kompaktným rozmerom je HIMO Z16 vybavený mohutným zadným odpružením a 16-palcovými kolesami. Každodenné dochádzanie tak bude za každých okolností výrazne pohodlnejšie, ako napríklad pri využití bežnej kolobežky v tejto cenovej kategórii. 

himo z16 brzdy
Zdroj: TomTop

Pri doprave v rámci väčších miest treba brať ohľad aj na bezpečnosť. I keď niektorí výrobcovia častokrát volia kompromisné riešenia, výrobca HIMO ide presne opačným smerom. Nízka cenovka sa tak nijako neodzrkadľuje na bezpečnostných prvkoch, práve naopak. Bicykel je vybavenými veľkými kotúčovými brzdami vpredu i vzadu, ako aj LED osvetlením, taktiež na oboch koncoch bicykla. 

himo z16 svetla
Zdroj: TomTop

Čo sa týka pohonného ústrojenstva, ľudskej sile pri bicyklovaní pomáha elektromotor s výkonom 250W. Ten v spolupráci s pohonným ústrojenstvom a 10 Ah batériou dokáže ponúknuť čisto elektrickú maximálnu rýchlosť až 25 km/h a dojazd až 55 km. Samozrejme, stále je k dispozícii možnosť aj elektrickej dopomoci, kedy sa môže dojazd natiahnuť až na skvelých 80 km

HIMO Z16 za skvelých 478,49 eur nájdeš na TomTop.com

Elektrickú mestskú skladačku HIMO Z16 momentálne nájdeš v exkluzívnom výpredaji na e-shope TomTop.com, kde je dostupný už za 478,49 eur. Doprava z nemeckého skladu je bezplatná, takže sa nemusíš obávať žiadnych dodatočných položiek ako clo a DPH. Na záver iba dodávame, že bicykel je dostupný až v 4 farebných prevedeniach

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close