SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

HIMO C20 – elektrická skladačka od Xiaomi s dojazdom až 80 km je aktuálne dostupná z EÚ sklade

Obľúbený čínsky výrobca Xiaomi prichádza na trh s ďalším skladacím bicyklom, ktorý určite zaujme tých najnáročnejích zákazníkov

Spoločnosť Xiaomi len pred necelým mesiacom uviedla na medzinárodný trh úplne nový skladací elektrický bicykel s modelovým označením HIMO C20, ktorý prichádza s „hybridným“ dojazdom na úrovni až 80 km, maximálnou elektrickou rýchlosťou 25 km/h a inteligentnými riešeniami, no v neposlednom rade je momentálne dostupný v európskom sklade a to už za fantastických 692,99 eur s bezplatným doručením a to bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Xiaomi HIMO C20 za skvelú cenu nájdeš na Cafago.com

Xiaomi HIMO C20 – bezkonkurenčná skladačka

Základom celého skladacieho bicykla HIMO C20 je robustný hliníkový rám s minimálnymi rozmermi, ako aj minimálnou hmotnosťou iba 21,1 kg, čo je na elektrický skladací bicykel naozaj unikátny údaj. V útrobách hliníkového rámu sa nachádza zrejme najdôležitejšia súčasť celého elektro bicykla – vstavaná batéria typu 18650 s kapacitou až 10 Ah (odnímateľná), ktorá v spojení s výkonným 250 W elektromotorom zabezpečuje naozaj unikátne možnosti jazdy. 

xiaomi himo c20 uvod 2
Zdroj: Cafago

Vďaka spomenutej výbave a 6 stupňovému prešmykaču od spoločnosti Shimano je elektrický bicykel HIMO C20 ponúknuť dojazd až neuveriteľných 80 km v hybridnom režime, čiže v režime elektrickej dopomoci. Ešte viac ale prekvapuje čisto elektrický dojazd, ktorý je na úrovni až 50 km, pričom ohúri aj maximálnou rýchlosťou až 25 km/h

Inteligentné riešenia a technologické vychytávky

xiaomi himo c20 displej
Zdroj: Cafago

HIMO C20 nie je klasickou skladačkou, ako bežne dostupné skladacie bicykle. Jedinou skladacou súčasťou sú totiž riadidlá a nie samotný rám, ako tomu býva zvykom. V praxi je ale takéto riešenie praktickejšie, napríklad pri prevoze autom, no samozrejme, nemusí to vyhovovať každému. 

xiaomi himo c20 koleso a brzda
Zdroj: Cafago

Viacerých však ale určite zaujmú iné technické riešenia, ktoré pri skladačkách tak často nevidíte. Spomenieme určite 20-palcové kolesá s pomerne vysokými pneumatikami, ktoré zaručujú pohodlnú jazdu aj v horšom teréne, či na zlej ceste. Oko zvedavca určite zaujme aj LED displej na riadidlách s informáciami o stave batérie a o rýchlosti (s certifikátom IPX5), ako aj výkonné LED svietidlá, hliníkové brzdové páčky spojené s kotúčovými brzdami, ale aj skladacie pedále. Viacerých určite poteší aj prítomnosť zabudovanej pumpy, ktorá je umiestnená v sedlovke. 

xiaomi himo c20 pumpa
Zdroj: Cafago

Elektrický skladací bicykel Xiaomi HIMO C20 nájdeš v exkluzívnej ponuke na e-shope Cafago.com, ktorý ho predáva za skvelých 692,99 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Pre zrazenie ceny však pri objednávke nezabudni využiť zľavový kupón „CC3363″.

Xiaomi HIMO C20 za skvelú cenu nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close