Xiaomi

OFICIÁLNE POTVRDENÉ: Xiaomi pracuje na hernom smartfóne Black Shark

Koncom februára sme vám priniesli report, v ktorom sme písali, že v testovaní AnTuTu sa objavil nový smartfón, ktorý sa svojím parametrami radí medzi herné telefóny. V rámci testovania získal úctyhodných  viac ako 270000 bodov. Telefón  by si však pravdepodobne nikto nevšimol keby výrobcom smartfónu Black Shark nebola spoločnosť Nanchang Black Shark Technology Co. Ltd, v ktorej má podiel aj známy čínsky gigant Xiaomi.

Xiaomi potvrdilo, že pracuje na hernom smartfóne

Najnovšie to čo mnohí tušili sa aj oficiálne potvrdilo. Na stránkach spoločnosti Xiaomi sa objavil status, v ktorom sa píše, že Xiaomi pracuje na hernom smartfóne už s raz spomínanou spoločnosťou.

Zdroj: gizmochina.com

Smartfón by mal do vienka dostáť okrem displeja s pomerom strán 18:9 aj jeden z najvýkonnejších mobilných procesorov Snapdragon 845 spolu s 8GB operačnej pamäte RAM a s 32GB úložným priestorom (ktorý bude pravdepodobne rozšíriteľný. Je vysoko pravdepodobné, že telefón bude dostupný aj vo vyššej verzii). Nebude chýbať ani výkonný grafický čip Adreno 630. Nuž, čo sa však týka ďalších špecifikácií tak tie sú na teraz zahalené pod rúškom tajomstva. V každom prípade tému budeme sledovať a hneď ako budú dostupné nové správy tak vás budeme informovať.

Hlavnou konkureciou pre telefón Black Shark by mal byť herný smartfón Razer Phone.

Zdroj: Gizmochina

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close