SpravodajstvoXiaomi

Herný smartfón Xiaomi Black Shark 2 by mohol byť predstavený 18. marca. Malo by sa jednať o najvýkonnejší smartfón na trhu

Pár dní dozadu sa objavili na internete prvé výkonnostné testy zariadenia Xiaomi Black Shark 2, ktoré hovorili o relatívne „slabom“ výkonne. Informácie zverejnil známy portál AnTuTu, ktorý okrem výkonnú zariadenia prezradil aj kódové označenie smartfónu. Krátko na to sa objavili ďalšie benchamrkové porovnania, ktoré tentoraz pochádza z konkurenčného Geekbench-u. Podľa neho by výkon zariadenia mal byť viac ako 430 000 bodov čo by z neho spravilo najvýkonnejší smartfón na trhu.

Xiaomi Black Shark 2 Geekbench
Via GSMArena.com

Predstavený by mohol byť ešte v priebehu marca

Najnovšie sa objavili  správy, ktoré hovoria o oficiálnom predstavení zariadenia. Wallpaper, ktorý sa začal šíriť sociálnou sieťou Weibo hovorí, že smartfón by mohol byť oficiálne predstavený už 18. marca.

Xiaomi Black Shark 2 oficialne predstavenie
Via GSMArena.com

Okrem samotného wallpaper prebehla promo „top secret experience“ (pozn. redakcie: Tajné zážitky) v Shanghai kde vzniklo niekoľko sekundové video, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

Zdroj: GSMARENA.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close