SpravodajstvoXiaomi

Herný smartfón Xiaomi Black Shark 2 by mohol byť predstavený 18. marca. Malo by sa jednať o najvýkonnejší smartfón na trhu

Pár dní dozadu sa objavili na internete prvé výkonnostné testy zariadenia Xiaomi Black Shark 2, ktoré hovorili o relatívne „slabom“ výkonne. Informácie zverejnil známy portál AnTuTu, ktorý okrem výkonnú zariadenia prezradil aj kódové označenie smartfónu. Krátko na to sa objavili ďalšie benchamrkové porovnania, ktoré tentoraz pochádza z konkurenčného Geekbench-u. Podľa neho by výkon zariadenia mal byť viac ako 430 000 bodov čo by z neho spravilo najvýkonnejší smartfón na trhu.

Via GSMArena.com

Predstavený by mohol byť ešte v priebehu marca

Najnovšie sa objavili  správy, ktoré hovoria o oficiálnom predstavení zariadenia. Wallpaper, ktorý sa začal šíriť sociálnou sieťou Weibo hovorí, že smartfón by mohol byť oficiálne predstavený už 18. marca.

Via GSMArena.com

Okrem samotného wallpaper prebehla promo „top secret experience“ (pozn. redakcie: Tajné zážitky) v Shanghai kde vzniklo niekoľko sekundové video, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

Zdroj: GSMARENA.com

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Xiaomi predstaví už v najbližší pondelok nový smartfón. Nebude to Xiaomi Mi A3, ale Redmi Note 7S
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close