TECHZariadenia

Je za dverami herný smartfón od Nokie?

Keď sa povie HMD tak pre mnohých tento pojem nie je už neznámym. Jedná sa o spoločnosť, pod ktorú patrí už nejaký ten piatok fínsky mobilný výrobca telefónov – Nokia.

Posledné týždne sa okolo Nokii popísalo toho celkom dosť a to hlavne v spojitosti so smartfónom Nokia 9, ktorý by mal na trh prísť s 5 šošovkami.  Smartfón sme mohli vidieť na niekoľkých fotografiách a tiež sme sa dozvedeli, že zariadenie by malo niesť kódové označenie TA-1094.

Najnovšie indická odnož mobilnej Nokie zverejnila na sociálnej sieti Twitter status, v ktorom ukázala zariadenie zahalené pod rúškom tajomstva s textom „GameOn

Stay tuned for a phone you can #GameOn pic.twitter.com/CiuxGbIvkR

— Nokia Mobile India (@NokiamobileIN) September 18, 2018

Krátko na to samotný status bol zo sociálnej siete stiahnutý. Avšak aj táto chvíľka stačila rozvíriť na internete debatu týkajúcu sa toho či Nokia pracuje na hernom smartfóne a pustí sa tak do priameho súboju so spoločnosťami ako Xiaomi, Razer a ďalšími.

Zdroj: androidauthority.com

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  ASUS predstavil high-end telefón Zenfone 6. Telefón na prvý pohľad zaujme otočnou kamerou
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close