SpravodajstvoZariadenia

Herný smartfón ASUS ROG 2 dostane do vienka displej s obnovovacou frekvenciou obrazovky 120Hz

Spoločnosť Asus nedávno oznámila, že započala spoluprácu s čínskym herným štúdiom Tencent Games, ktorá spočíva vo vývoji nového herného smartfónu Asus ROG Phone 2. Aktuálne, taiwanská spoločnosť vypustila prvú informáciu týkajúcu sa displeja zariadenia.

Asus ROG Phone 2 ponúkne nadupaný displej

Spoločnosť Asus na sociálnej sieti Weibo zverejnila status, v ktorom informovala verejnosť, že pripravovaný smartfón Asus ROG Phone 2 ponúkne obnovovaciu frekvenciu displeja v podobe 120Hz. Informuje o tom portál Gizchina.com.

Asus ROG však nie je jediným smartfónom, ktorý na trhu ponúkne displej s takou veľkou zobrazovacou frekvenciou. Napríklad, v roku 2017 a v roku 2018 spoločnosť Razer predstavila herné smartfóny so 120Hz displejom. Vďaka tomu hráči hier môžu prežiť viac pohlcujúci herný zážitok.

Asus ROG Phone 2
Zdroj: via gizchina.com

Podľa aktuálnych informácií by smartfón mal ponúknuť high-end procesor Qualcom Snapdragon 855 v kombinácií so 12GB RAM. Predpokladá sa, že smartfón príde s premysleným chladiacim systémom, o ktorom však dnes nevieme bližšie špecifikácie. Tak ako u svojich predchodcov sa očakáva, že smartfón bude predstavený s dodatočným herným príslušenstvom.

V každom prípade, viac sa dozvieme v júli, teda v priebehu budúceho mesiaca na kedy je naplánovaná oficiálne predstavenie smartfónu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky