SpravodajstvoTECHNOLÓGIEZariadenia

Acer Predator 21 X – sen každého hráča PC hier

IFA 2016 je veľkou vecou pre každého nadšenca moderných technológií. V rámci tejto akcie bolo predstavených viacero unikátnych zariadení, o ktorých sme vás aj my informovali (LG chladnička s operačným systémom Windows, najtenší notebook na svete od spoločnosti Acer, modulárny PC,…). A ďalším takýmto zariadením je aj herný notebook Acer Predator 21 X.

Acer Predator 21 X_3

Acer Predator 21 X prichádza skutočne s výkonnom, ktorý by bezproblémovo stačil celému hernému tímu hry Counter Strike GO, Leage Of Legends či iných hier. Totiž výrobca implementoval do tohto stroja nie jednu, ale hneď dve grafické karty Nvidia GeForce GTX 1080 s celkovo piatimi chladičmi, ktorým sekunduje procesor Intel Core i7 siedmej generácie (Kaby Lake), operačná pamäť RAM so 64 GB (nie, nejedná sa o preklep), s mechanickou klávesnicou a RGB podsvietením (ktoré je možné nastaviť pre každý kláves samostatne). Najzaujímavejším však prvkom, ktorý si všimne hádam každý z nás je 21-palcový IPS displej s rozlíšením 2560 x1080 bodov, ktorý prichádza so zakrivením.Acer Predator 21 X_2

Určite už predpokladáte, že sa jedná o skutočné „monštrum“ určené pre tých najnáročnejších hráčov, a preto výrobca nešetril ani na ostatných komponentoch. Predator 21 X  prichádza aj s možnosťou dátového úložiska 4 TB, čo určite postačí aj tým najnáročnejším používateľom. Tak isto poteší aj štvorica reproduktorov a dvojica samostatných subwooferov. Nechýba ani podpora najmodernejších technológií ako Dolby sound, či senzory na snímanie pohybu očí.

Acer Predator 21 X

Predstavenie zariadenie Predator 21 X

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close