APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Herná platforma Steam prejde tento rok veľkými vizuálnymi zmenami

Spoločnosť Valve konečne predstavila dlho očakávanú dizajnovú zmenu svojej digitálnej hernej platformy Steam. Stalo sa tak počas prezentácie spoločnosti GDC Steam Busineess Update, informoval o tom zahraničný portál Neowin.net.

Nová aktualizácia celej platformy má zahŕňať nie len požadované dizajnové zmeny, ale aj množstvo rozsiahlych zmien v rámci niektorých sekcií aplikácie, či samotného obchodu.

Jeden štýl pre všetky sekcie

Zo obrázkov, ktoré spoločnosť Valve na prezentácii priložila, je jasne vidieť použitie identických webových technológií a dizajnového jazyka, ako v prípade Steam Friends, ktorá prešla dizajnovou zmenou už pred niekoľkými mesiacmi.

Nová vylepšená knižnica

Najväčšie zmeny sa ale budú diať v rámci Knižnice, ktorá bude zobrazovať nedávno hrané hry, najnovšie aktualizácie stiahnutých hier, ako aj množstvo herných kolekcií, ktoré si môže používateľ pozmeniť a nakonfigurovať podľa svojho gusta. Ľavý panel so stiahnutými hrami by mal zostať približne rovnaký, teda aspoň čo sa funkčnosti a rozloženia týka.

Steam Events

Valve sa ale rozhodlo implementovať aj úplne novú sekciu, ktorá ponesie názov Steam Events. Jej úlohou bude informovať používateľov o nadchádzajúcich aktualizáciách hier, herných turnajov, či iných udalostí.

O dátume uvedenie aktualizácie zatiaľ reč nebola, no je isté, že celá platforma bude kompletne vynovená ešte behom tohto kalendárneho roka.

Zdroj: Neowin.net, úvodný obrázok (Valve)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close