APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Herná pecka Workers & Resources: Soviet Republic od košického herného štúdia je už dostupná v obchode

Košické herné štúdio, vydalo v týchto dňoch Early Acces (skorý prístup) ku hre Workers & Resources: Soviet Republic, ktorá vás zavedie do nie tak dávnych dôb, približne 30 rokov dozadu.

Workers & Resources: Soviet Republic

Hra Workers & Resources: Soviet Republic sa nesie v duchu známejšie hry Roller Costen Tycoon, v ktorej si hráč buduje vlastný lunapark. V tomto prípade už asi ako podľa názvu tušíte nebudete budovať žiaden zábavný park, ale mesto.

Hra ponúka skvelý náhľad do minulosti kde sa stretnete s dobovými technológiami ako aj s plánovaným hospodárstvom. Aktuálne si je možné hru stiahnuť z obchodu Steam. Bohužiaľ však nie je zadarmo, záujemcovia si za ňu zaplatia približne 20€.

Mimochodom, hra je vyvíjaná košickým herným štúdiom 3division.net, ktorá má za sebou necelú desiatku hier.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: Youtube (3DIVISION)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky