APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Herná pecka Civilization VI je dočasne dostupná kompletne zadarmo. Vieme kde ju stiahnete!

Si fanúšikom počítačových hier a už nevieš, po akej hre siahnuť? Čo tak skúsiť hru, ktorá v roku 2016 pohltila všetkých milovníkov stratégií

Populárna herná platforma Epic Games Store opäť rozdáva hernú pecku, ktorá by rozhodne nemala chýbať v portfóliu žiadneho zarytého hráča. Tentokrát padla šťastena na parádnu stratégiu Civilization VI, ktorá na PC vyšla ešte v roku 2016, no na platformy ako Xbox One a PlayStation sa dostavila iba v minulom roku.

Civilization VI – vybuduj svoju vlastnú civilizáciu od úplného počiatku

Civilization VI si zamiluje naozaj každý hráč strategických hier. Podstatou hry je vybudovanie vlastnej civilizácie, ktorá sa postupom času rozvíja – od počiatku civilizovaného sveta až po modernú dobu. Celý herný postup sa samozrejme odvíja od ťahov samotného hráča.

Hru je možné hrať v single-player móde proti druhým civilizáciám, za ktorých vývojom stojí AI, no zmerať sily si môžeš aj so svojimi priateľmi v dobre prepracovanom multi-player režime. Výhercom hry sa následne stane ten, kto bude disponovať najväčšou armádou a ovládne celý svet, poprípade dokáže kultúrne či technologicky predbehnúť všetkých ostatných hráčov.

Civilization VI si je momentálne možné stiahnuť na hernej platforme Epic Games Store, kde je bezplatne dostupná až do 28.5.2020 17:00. Ak si hru stihnete stiahnuť do tohto dátumu, bude navždy vaša.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky