SpravodajstvoTECHNOLÓGIEWindowsZariadenia

Na Kickstarter sa objavila herná konzola s Windows 10. Pozrite sa čo prináša!

Na známej sieti Kickstarter sa objavil zaujímavý produkt v podobe hernej konzoly PGS, avšak tentorkát nebeží na „vlastnom“ operačnom systéme, ale so systémom od Microsoftu – Windows 10. Cieľom spoločnosti Portable Solutions, ktorá stojí za hernou konzolou je priniesť hry z PC priamo do našich vreciek v priebehu necelého roka, 17. Marca 2017.

Promo video na hernú konzolu PGS s Windows 10

Spoločnosť momentálne ponúka dve verzie tejto konzoly, ktoré sa nesú v dizajne Nintenda, od spoločnosti Sony. Ako na videu vyššie ste mohli vidieť tak zariadenie prináša dve obrazovky, dva  joystickya a herné tlačidla po bokoch zariadenia. Srdce tohto zariadenia v oboch verziach má tvoriť štvor-jadrový procesor Intel Atom Cherry Trail x7-Z8750 s taktom 2,56GHz. Rozdiel medzi týmito zariadeniami je hlavne v operačnej pamäti RAM a v úložnom priestore, kedy tá lacnejšia verzia (230 USD) má „len“ 4GB a úložný priestor o kapacite 64GB, čo predstavuje polovičné hodnoty z drahšej verzie tohto zariadenia (260 USD). Výrobca tak isto ďalej dodáva, že zariadenie je možné spustiť ako v režime Windows 10 tak aj v režime Android vo verzii 6.0 Marshmallow.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close