Spravodajstvo

Healing Back, nová technológia, ktorá „vylieči“ škrabance

LG na CES predstavilo unikátnu technológiu, vďaka ktorej náhodné pády Vášho „miláčika“ nebudú až takým veľkým strašiakom.  Túto technológiu LG označilo ako „Healing Back“ , vďaka ktorej sa zadný kryt dokáže „vyliečiť“ od drobných škrabancov sám. Pýtate sa ako táto technológia funguje? Zadný kryt telefónu totiž nie je taký obyčajný ako sa na prvý pohľad môže zdať, totiž obsahuje veľké množstvo atómov vodíkov, ktoré sa vzájomne od seba odpudzujú. Výsledkom tohto procesu je, že v prípade keď vznikne malá ryha na zadnej strane telefónu tak sa atómy vodíka od seba začnú odťahovať, čím vyplnia vzniknutý priestor po ryhe.  Pozrite si nižšie video ako tento proces funguje v praxi.

Zdroj: PhoneArena.com, androidportal.zoznam.sk

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close