SpravodajstvoTECHNOLÓGIEWindows

Harman Kardon reproduktor s integrovanou Cortanou príde s ďalšou novinkou

Harman Kardon, reproduktor ktorý sa môže pochváliť integrovanou hlasovou asistentkou Cortana, ktorý bol pôvodne oznámený ešte niekedy v auguste minulého roka by mal prísť spolu s ďalšou veľkou funkcionalitou, ktorú konkurencia nemá.

Pre tých, ktorí o tomto chytrom reproduktore ešte nepočuli, tak Harman Kardon je reproduktor, ktorý ako sme vyššie písali bude poháňaný hlasovou asistentkou Cortana. Tá bude mať zakomponované v sebe podstate všetky funkcie aké dnes poznáme – od možnosti komunikácie s ňou a poskytovania základných informácií na otázky (napr. počasie,…), manažovania vášho rozvrhu pridávania si povinností do takzvaných „to-do listov“.

Počas včerajšieho dňa internetový portál MSPower prišiel s informáciami hovoriacimi o tom, že tento inteligentný reproduktor príde s integrovanou službou Skype. Znamenať to teda bude, že reproduktor bude schopný reagovať napríklad na príkazy ako „Ahoj, prosím zavolaj Marekovi…“, kde vám následne vytočí požadovaný kontakt a telefonát je na svete. Táto funkcia sa bude volať Invoke.

Skvelé na tomto reprodukre bude aj to, že nebudete potrebovať k tomu PC, postačí vám váš Windows 10 Mobile telefón, ktorý v kombinácií s Univerzálnou platformou by mal priniesť plnohodnotný zážitok ako ho poznáme na desktopoch.

Medzi ďalšie novinky, ktoré by mal poskytnúť tento reproduktor má patriť aj možnosť ovládanie hudobných aplikácií tretích strán ako je napríklad iHearRadio, Groove Music a podobne. Čo sa týka ceny, tá momentálne nie je známa a predpokladá sa, že nebude atakovať hranicu lacných zariadení. Harman Kandrod je totiž výrobca, ktorý sa sústreďuje na prémiový segment trhu.

Zdroj: MSPoweruser.com, Youtube (obrázok)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close