APLIKÁCIE A HRYTIP REDAKCIE

Halo: Spartan Strike je dostupný v obchode

Vymažte si nepotrené aplikácie a hry, budete potrebovať dostatok pamäte pre Halo: Spartan Strike, ktorý práve dorazil do obchodu. Pre tých, ktorí hru nepoznajú jedná sa o  pokračovanie jednej z známejšej hry vo Windows Phone Store Spartan Assault od Microsoftu.

Jedna sa o futuristickú strielačku, ktorá je zasadená do roku 2552 v Novom Mobase. Hra ponúka až 30 misií, v ktorých bude vašim cieľom prestrieľať sa za víťazstvom. Hra prešla tiež grafickým vylepšením ako aj dotykovým ovládaním oproti prvému vydanie hry.


Cenovka hry 5.99 EUR je však o niečo väčšia ako sme zvyknutí pri iných tituloch, ale za kvalitu sa platiť proste musí. Na druhej strane pozitívom je, že stačí hru kúpiť „raz“ a budete ju mať dostupnú  v mobilnej ako aj v PC verzii. Druhou dobrou správou je, že hra je dostupná aj pre zariadenia s 512 MB RAM.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close