APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Half-Life 2 dostáva český dabing. Autorom je amatérske dabingové štúdio Fénix

Nie je hráča hier, ktorí by minimálne nepočul o legendárnej hre Half-Life, ktorej korene siahajú ešte do minulého tisícročia. Jedná sa o jednu z najlepších hier svojich dôb, ktorá kombinuje akčnú FPS strielačku s príbehom. Autorom tejto hry je spoločnosť Valve, ktorá s ňou získala viac ako 50 ocenení pričom získala aj titul „Najlepšej PC hry aká kedy bola“ od magazínu PC Gamer. Doteraz sa jej predalo viac ako 8 miliónov kópií.

Nuž doteraz však ak ste si chceli zahrať túto hru tak ste si museli vystačiť s originálnym dabingom v Anglickom jazyku. Niekoľko dní dozadu však pre ňu amatérske štúdiou Fénix pripravilo český dabing, ktorý si je možné stiahnuť na stránkach fenixprodabing.cz.

Half-Life 2 s českým dabingom

Na stránkach fenixprodabing.cz sa ďalej píše, že dabing bol testovaný s originálnou verziou hry zakúpenej cez platformu Steam.

„Dabing byl testovaný na originální Steam verzi. Na jiných verzích není zaručená funkčnost dabingu. Měl by ale fungovat na jakékoliv verzi, která vyšla po tzv. SteamPipe update“

Zdroj: fenixprodabing.cz via Fontech.sk

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky