SpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

Hackerovi sa podarilo nainštalovať Windows 10 pre ARM na Lumiu 1520

Pár dni dozadu bol aktualizovaný nástroj Windows Phone Internals na najnovšiu verziu 2.3 a už prináša prvé husárske kúsky v podaní developerov a hackerov.

Pre tých, ktorí nepostrehli aktualizáciu nástroja Windows Phone Internals, tak tá priniesla možnosť plného prístupu k telefónu. Inými slovami je možné vymazať ako aj nahrať  vybrané ROMky do telefónov Lumia.

Napríklad developer hovoriaci si Blaze na svojej Lumii 950 sa rozhodol vyskúšať Win8RT. Bohužiaľ sa so svojimi followermi nepodelil o informáciu či sa mu podarilo aj fyzicky rozbehať danú verziu Windowsu do funkčného stavu na smartfóne.

O niečo zaujímavejší kúsok sa však podaril známemu hackerovi/developerovi Gustávovi, ktorý nainštaloval do svojej Lumie 1520 Windows 10 pre ARM procesory. Pričom sa pochválil tým, že Windows 10 pre ARM procesory na jeho Lumii je funkčný.

Zdroj: Twitter

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky