APLIKÁCIE A HRYWindowsWindows 10 Mobile

„Hacked?“ vám povie, či niekto získal váš email/heslo

Ak patríte k veľmi ostražitým alebo paranoidným ľuďom, čo sa týka vašej bezpečnosti, tak máme akurát pre vás novú aplikáciu. Hacked je nová aplikácia pre Windows 10 pc a telefóny, ktorá zisťuje, či bolo nejaké vaše konto odhalené v nejakom z veľkých únikov dát. Ak áno, tak by ste si mali určite urýchlene zmeniť všetky vaše údaje súvisiace s tým jedným konkrétnym kontom.

Na obrázku nižšie môžete vidiet 10 najväčších únikov dát, ktoré môžete vďaka Hacked preskenovať, či obsahujú vaše súkromné info:

hacked breachesKeď prvýkrát zapnete Hacked, tak vás upozorní o tom, že vaša emailová adresa je použitá len na vyhľadávanie na stránke „Have I been pwned?“, ktorá zbiera dáta o uniknutých dáta a je vytvorená popredným kyberbezpečnostným expertom Troyom Huntom.

Následne vám aplikácie ukáže, či vaša emailová adresa bola zapletená v nejakom úniku. Super funkciou Hacked je, že si môžete zapnúť monitorovanie v pozadí, čo znamená, že aplikácia každých 12 hodín skontroluje databázu a povie vám, ak je vaše súkromie ohrozené.

Ak si chcete aplikáciu stiahnúť z Microsoft obchodu, tak tak môžete urobiť nižšie:

QR Hacked

 

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close