AplikácieNovinky

Groove Music v produkčnom okruhu dostáva ochutnávku Fluent Design

Na Build 2017 konferencii Microsoft oficiálny predstavil nový dizajnový jazyk – Fluent Design, ktorý bol dovtedy známy pod kódovým označením Project Neon.

Odvtedy sme mohli byť svedkami viacerých aktualizácií, v rámci ktorých poväčšine vývojári tretích strán implementovali tieto dizajnové prvky vo svojich aplikáciách. Na druhej strane treba však povedať, že ani Microsoft nezaháľal, hoci zmien sa dočkali hlavne členovia programu Windows Insider. Teda až doteraz.

Microsoft počas včerajšieho dňa aktualizoval populárnu aplikáciu Groove Music na verziu 10.17042.1411.0, ktorá je dostupná v produkčnom okruhu. Inými slovami, nemusíte byť členom programu Windows Insider, aby ste mohli zahliadnuť prvé zmeny v štýle nového dizajnového jazyka v rámci spomínanej aplikácie.

Zdroj: vlastný

Aktualizácia okrem dizajnových zmien priniesla aj niekoľko iných noviniek. Vylepšenia prišli napríklad aj v podobe automatických vytváranú playlistov na základe žánru, umelcov a podobne.

Ak by ste chceli aktualizovať Groove Music tak môžete tak spraviť prostredníctvom odkazu nižšie.

Groove Music
Groove Music
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close