APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

Groove Music na dva mesiace zadarmo

Pre tých, čo potrebujú prehrávač hudby skúšať dlhšie ako zvyčajný mesiac, tak máme pre vás jeden tip. Vyskúšajte prehrávač a streamovaciu aplikáciu na hudbu Groove Music. Microsoft oznámil len nedávno novú ponuku pre tých, čo majú záujem vyskúšať túto zaujímavú appku.

Doteraz bola ponuka využívať Groove Music len na mesiac zadarmo, ale Microsoft sa rozhodol túto možnosť predĺžiť o ďalší mesiac, aby nalákal viacero nerozhodných uživateľov. Pre využitie tejto ponuky ale budete musiet zaregistrovať svoju kreditnú kartu, čo znamená, že ak do 60 dní nezrušíte skúšobnú verziu, tak sa vám automaticky zaúčtuje 9.99$ mesačne.

Ak chcete Groove na 60 dní, je v tom háčik

Háčikom, ktorý sa dá obísť, je to, že originálne Microsoft povoľuje 60 dňovú skúšobnú dobu namiesto 30 ďnovej iba ľudom z USA. Toto sa dá ale jednoducho obísť VPN aplikáciami, ktoré su poväčšinou zadarmo a poskytujú vám americkú IP adresu. Napríklad taký SoftEther.

Už ste niekto skúšali Groove Music?

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close