Pracovné ponuky
APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Groove Music dostáva aktualizáciu, ktorá prináša drobné vylepšenia | APLIKÁCIE

Microsoft uvoľnil aktualizácie pre Groove Music na Windows 10 Mobile zariadeniach. Aktualizácia je momentálne dostupná len pre členov programu Windows Insider – v rámci okruhu Realease Preview.

Aktuálna verzia aplikácia je tak 10.17042.14112.0. a prináša niekoľko zmien. Tou najvýraznejšou je zobrazovanie fotografie interpreta na obrazovke prehrávania.

Ďalšie zmenu sú viac menej na pozadí a bežný používateľ si ich môže všimnúť len v podobne zvýšenej stability a výkonnosti aplikácie či v oprave viacerých chýb.

Pretých, ktorí aplikáciu Groove Music nepoznajú, tak sa jedná o natívnu aplikáciu Microsoftu, ktorá je dostupná ako pre Windows, tak aj pre iOS či Android platformu. Aplikácia ponúka zároveň viacero možnosti vytvárania playlistov, prehrávania podľa autorov, albumov,  a zároveň je ju možné využívať aj v režime Continuum.

Groove Music
Groove Music
Developer: ‪Microsoft Corporation‬
Price: Free

Zdroj: úvodný obrázok (WindowsLatest.com)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close