APLIKÁCIE A HRY

AMD predstavuje novú grafickú kartu RX 590, ktorá zaujme nie len cenou, ale aj výkonnom

Spoločnosť AMD predstavila novú hernú grafickú kartu RX 590 s nie úplne zanedbateľným výkonom, ktorá poteší hlavne zákazníkov zo strednej triedy.

AMD Radeon ™ RX 590 – karta, ktorá poteší výkonom a nezruinuje peňaženku

RX 590  poháňa chip „Polaris“ založený na 12nm architektúre a tiež nemôžeme zabudnúť
na 8 GB GDDR5 operačnej pamäte. Táto kombinácia nám ponúka vysoký výkon pri hraní najnovších hier na plných detailoch so stabilnými 60 FPS (frame per second). Hráči sa môžu taktiež tešiť na prepracovaný softvér s technológiou Radeon™ ReLive , ktorý umožňuje zachytávať a zdieľať  svoje zážitky v hrách. Grafická karta AMD Radeon ™ RX 590 prináša počas hrania krásne a bohaté ponorenie do prostredie VR so širokou kompatibilitou a jednoduchým používaním (plug-and-play).

Grafikaďalej disponuje  novým DirectX 12. RX 590 je o 20% výkonnejšia od svojej sestry RX 580 a zároveň je výkonnostne zrovnateľná  napríklad s kartou Nvidia GTX 1060.  Cena grafickej karty bude štartovať zhruba na úrovni 279$, teda približne 250€.

A to nie je jediné čo  vám grafika ponúka !

Čerešničkou na torte je, že každý hráč čo si kartu zakúpi ku nej dostane zadarmo 3 hry a to : Resident Evil™ 2, Devil May Cry™ 5 a Tom Clancy’s The Division® 2 !

V krátkosti treba poznamenať že spoločnosť AMD svojimi produktmi na obchodnom rebríčku stúpa či už kvalitou alebo cenou a sme veľmi zvedaví čim nás v budúcnosti opäť prekvapí.

Zdroj: TS, na článku spolupracoval: Michal Trúchly

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close