APLIKÁCIE A HRY

GPS Tracker free – podarený monitor aktivity

Chceli by ste vedieť, koľko spálite kalórií pri Vašej prechádzke na bicykli? Alebo koľko ste ušli kilometrov na prechádzke? Nikdy to nebolo jednoduchšie. Stačí jeden klik a je to.

GPS Tracker je aplikácia, ktorá stopuje Vašu polohu a počíta spálené kalórie. Trasu zobrazuje na natívnych mapách Windows phone.
Možnosti aplikácie: – stopovať Vašu pozíciu – počíta spálené kalórie na základe Vašej váhy – výber z 5 športových aktivít – chôdza / beh, cyklistika a kolieskové korčule, zjazdové lyžovanie a bežecké lyžovanie – ukazuje prejdenú vzdialenosť, čas, nadmorskú výšku, aktuálnu a priemernú rýchlosť a aktuálnu GPS polohu – ukladá jednotlivé stopovanie a vytvára prehľad o celkových aktivitách – umožňuje nájsť GPS pozíciu na pri zadaní GPS koordinátu – používa metrické alebo imperiálne jednotky.

Zaujímavá je  možnosť merať vzdušnú vzdialenosť medzi bodmi zadanými do mapy.

Aplikácia podporuje slovenský a český jazyk a k dispozícií je na stiahnutie ZDARMA.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close