Spravodajstvo

GoPro nebude pokračovať na Windows 10

Ide naozaj o veľké prekvapenie, pretože ak vývojarí ako sú tí z GoPro majú už vytvorenú hotovú aplikáciu, tak tranzícia na Windows 10 je hračkou. Na takýchto princípoch bol predsa Windows 10 Microsoftom budovaný. Preto vyhlásenie, že GoPro nebude na Windows 10 prichádza ako čistý blesk z neba.

GoPro je jedna z najrozšírenejších kamerových služieb na všetkých platformách. Vývojári GoPro uviedli ešte v čase keď akurát prichádzala na trh Lumia 950 a 950XL, že už vyvíjajú aplikáciu GoPro aj na Windows 10. Vyzerá to ale, že plány sa výrazne zmenili.

V praxi to znamená, že aplikácia GoPro, ktorá je v súčasnosti už na Windows Store nedostane žiadne ďalšie aktualizácie.

Firma svoje konanie podrobne nevysvetlila, ale uistila uživateľov, že svoje zariadenia GoPro budú môcť ľahko prepojit so svojimi Windows telefónmi, ale samotná aplikácia nebude už aktualizovaná o nové možnosti.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close