Pracovné ponuky
Spravodajstvo

Google už čoskoro zmení vzhľad výsledkov vyhľadávania. Pozrite sa, ako budú vyzerať

Google začína uvoľňovať aktualizáciu pre desktopovú verziu ich vyhľadávača. Pozrite sa, ako sa vizuálne zmenia výsledky vyhľadávania v najbližších dňoch.

Vyhľadávač Google je pre mnohých nás nenahraditeľným nástrojom na vyhľadávanie informácií. Zatiaľ čo vo väčšine prípadov aktualizácie vyhľadávača prinášajú zmeny v podobe úpravy algoritmov, tak v tomto prípade má nastať dizajnová zmena. Upozorňuje na to portál mspoweruser.com.

Nový vzhľad výsledkov vyhľadávania je na ceste

Na oficiálnom Twitter účte spoločnosti Google sa pár hodín dozadu objavil status, ktorý hovorí o tom, že používateľov desktop verzia vyhľadávača Google čakajú vizuálne zmeny. Tie sa budú niesť vo vizuále mobilného vyhľadávania, kedy spoločnosť v prvej polovici minulého roka pridala do výsledkov favicon ikonky internetových stránok a vizuálne oddelila platenú inzerciu od výsledku vyhľadávania.

Google vysledky vyhladavania zmeny na mobile
Zdroj: Google

Spoločnosť sa rozhodla rovnaké zmeny ako v prípade mobilnej verzie implementovať aj do výsledkov vyhľadávania v desktopovej verzii vyhľadávača. Vo zverejnenom statuse, okrem náhľadu výsledkov vyhľadávania, spoločnosť píše:

„Minulý rok získali naše výsledky vyhľadávania v mobile nový vzhľad. Ten sa  tento týždeň rozširuje aj na výsledky pre stolné počítače, na ktorých sa viditeľne prezentujú názvy domén a ikony značiek, spolu s tučným štítkom „Reklama“ pre reklamy. Toto je maketa:“

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Aktualizacia Dizajn Google Vzhľad

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close