ANDROIDSpravodajstvo

Google uvoľňuje Tmavý režim pre Google Maps. Dostupný je pre prvé zariadenia

Spoločnosť Google uvoľňuje Tmavý režim pre aplikáciu Google Maps. Dostupná je zatiaľ pre zariadenia s najnovším Android 10.

Milovníci Tmavého režimu majú dôvod na radosť. Spoločnosť Google prostredníctvom svojho oficiálneho Instagram účtu  oznámila, že sprístupňuje aktuálne jednu z najžiadanejších funkcionalít pre aplikáciu Google Mapy – Tmavý režim.

Tmavý režim už aj v Google Maps

Spoločnosť v rámci statusu ako môžete vyššie vidieť píše, že aktuálne distribuuje Tmavý režim pre všetky zariadenia s operačným systémom Android 10. Možno však očakávať, že v krátkom čase ju sprístupní aj pre staršie verzie Androidu. Mimochodom, Tmavý režim dorazil pár dní dozadu aj do aplikácie Instagram, ktorý je dostupný pre smartfóny s operačným systémom iOS 13 a Android 10.

Instagram sa prispôsobuje trendom a prichádza s tmavým režimom. Dostupný je na iOS ako aj na Androide

Ako hodnotíte Tmavý režim Vy, pozdáva sa Vám alebo ani nie?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close