APLIKÁCIE A HRYNávodySpravodajstvo

Google Telefón aplikáciu si môžete teraz stiahnuť do každého telefónu. Pozrite sa ako!

Aplikáciu Google Telefón môžete dostať po novom do každého Android zariadenia

Google Telefón je vcelku populárna aplikácia, ktorá bola dlhú dobu doposiaľ dostupná výlučne pre telefóny Pixel a niekoľko ďalších smartfónov vybraných výrobcov. Ešte v priebehu apríla spoločnosť ohlásila, že bude postupne sprístupňovať aplikáciu pre ďalšie zariadenia, a tak sa práve aj deje.

Zatiaľ len BETA verzia aplikácia

V súčasnosti môže aplikáciu stiahnuť do svojho zariadenia v podstate každý. Je tam však malý háčik, musíte sa stať BETA testerom aplikácie. Zároveň však treba dodať, že nejde vôbec o nič zložité.

Všetko čo k tomu stačí spraviť, je prihlásiť sa do BETA programu pomocou tohto odkazu, kde kliknite na „become a tester“ (je potrebné byť prihlásený ku Gmail účtu, ktorý máte prednastavený v smartfóne v obchode Google Play).

Google Telefon_Beta tester
Zdroj: Vosveteit.sk

V prípade, ak ste sa úspešne prihlásili do BETA programu, tak by ste mali vidieť oznámenie, ako môžete vidieť nižšie.

Google telefon_BETA tester_2
Zdroj: Vosveteit.sk

Následne si pomocou odkazu otvorte obchod Google Play a stiahnite si aplikáciu. 

Aplikácia Google Telefón ponúka vcelku jednoduchý a intuitívny dizajn. Okrem toho však ponúka aj niekoľko aditívnych funkcionalít z kategórie užitočných. Jednou z nich je napríklad aj identifikácia volajúceho a spamu, ktorú aktivujete pomocou cesty Nastavenia > Identifikácia volajúceho a spam > Zobraziť ID volajúceho a spamu (viď 4. screenshot nižšie).

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky