APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Google pripravuje aplikáciu, pomocou ktorej si budete môcť privyrobiť peniaze

Google pracuje na aplikácii, prostredníctvom ktorej si budete môcť zarobiť peniaze

Google v priebehu posledných týždňov niekoľkokrát prekvapil verejnosť novými aplikáciami, na ktorých aktívne pracuje. Naposledy sme mohli čítať o aplikácií Device Lock Controller, ktorá umožňuje zablokovanie zariadenia používateľa veriteľmi, v prípade, ak používateľ nespláca svoje podlžnosti.

Tentokrát pracuje na aplikácií, ktorá umožní používateľom privyrobiť si extra peniaze. Ide konkrétne o aplikáciu Task Mate, ktorá sa objavila v obchode Google Play. Zatiaľ však nejasajte, je dostupnou pre vybrané regióny v rámci skorého prístupu pre BETA testerov. Slovensko medzi podporovanými regiónmi zatiaľ chýba. Na tému upozorňuje portál 9to5google.

Task Mate
Task Mate
Developer: Google LLC
Price: Free

Vráťme sa však späť k téme. Aplikácia funguje na tom princípe, že spája zadávateľov úloh s používateľmi, ktorí si majú záujem privyrobiť extra peniaze. Napríklad si predstavte situáciu, kedy potrebujete preložiť nejaký text, tak zadáte dopyt s požiadavkou a cenou, ktorú ste ochotný zaplatiť.

Google Task Mate_zadane ulohy
Zdroj: Google Play

Na druhej strane je zas osoba, ktorá je ochotná túto úlohu vykonať za vami preddefinovaných podmienok. Ide napríklad o podmienky, ako doba doručenia služby, cena a podobne.  Následne používateľ, ktorý úlohu vykoná a bude vami verifikovanou, tak sa mu na účet pripíše platba.

V súčasnosti nie je známe, či pôjde o bezplatnú platformu, alebo Google si bude účtovať poplatky za túto službu. Môžeme však očakávať, že ako je u tohto typu služieb zvykom, tak Google si bude strhávať malý poplatok – buď na strane zadávateľov úloh, alebo na strane vykonávateľov úloh. Prípadne na oboch stranách. V každom prípade ide o zaujímavé riešenie, ktoré má s podporou spoločnosti Google potenciál osloviť státisíce ľudí.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close