fbpx
Spravodajstvo

Google Pixel 3 XL dostal najvyššie ohodnotenie kvality displeja

Niekoľko dní dozadu bol oficiálne predstavený jeden z najočakávanejších smartfónov tohto mesiaca – Google Pixel 3, ktorý prišiel aj vo variante XL.

Smartfón priniesol viacero technologických noviniek, od pokrokového fotoaparátu až po P-OLED displej, ktorý v týchto dňoch získal jedno z najvýznamnejších ocenení od spoločnosti Display Mate, ktorá kvalitatívne testuje displeje jednotlivých zariadení.

Odborníci z Display Mate ohodnotili displej zariadenia Google Pixel 3 XL hodnotením A+ čo je najvyššie možné ohodnotenie. Svoj verdikt spoločnosť zverejnila prostredníctvom sociálnej siete Twitter. Na podrobnú správu si však budeme musieť ešte chvíľku počkať.

Mimochodom cena tohto smartfónu v prípade XL verzie by sa mala „zmestiť“ do 1000€.

 

Zdroj: Twitter.com (DisplayMate Tech)

 

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close