Pracovné ponuky
SpravodajstvoZariadenia

Google Pixel 3/XL by mal byť oficiálne predstavený už čoskoro. Spomína sa konkrétny dátum

O smartfóne Google Pixel 3/XL sa popísalo toho už veľa. V podstate celé zariadenie bolo vyzlečené „donaha“. Mohli sme vidieť unboxing video, sériu fotografií zariadenia a dozvedeli sme sa aj o vybraných špecifikáciách zariadenia.

Google Pixel 3XL
Zdroj: rozetked.me

Najnovšia informácia zase hovoria o samotnom predstavení zariadenia. S informáciami prišiel renomovaný portál Bloomberg, konkrétne jeho redaktor Mark Gurman, ktorý hovorí v rámci článku venujúcemu sa predstaveniu iPhone zariadeniam spomenul, že smartfón Google Pixel 3/XL by mal byť oficiálne predstavený 9. októbra.

„Alphabet Inc.’s Google tak isto plánuje predstaviť ich Pixel telefón 9. októbra počas mediálneho eventu v New York City…“.

Spoločnosť Google tieto slová odmietla komentovať. Nuž neostáva nám nič iné len veriť slovám Grumana a počkať si na 9. októbra či sa tak skutočne stane. Na druhej strane však treba povedať, že Gurman s jeho zdrojmi už viackrát správne predikoval „budúcnosť“.

Zdroj: bloomberg.com, úvodný obrázok:Twitter (Wylsacom)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close