ŠPEKULÁCIESpravodajstvoZariadenia

Google Pixel 3/XL by mal byť oficiálne predstavený už čoskoro. Spomína sa konkrétny dátum

O smartfóne Google Pixel 3/XL sa popísalo toho už veľa. V podstate celé zariadenie bolo vyzlečené „donaha“. Mohli sme vidieť unboxing video, sériu fotografií zariadenia a dozvedeli sme sa aj o vybraných špecifikáciách zariadenia.

Zdroj: rozetked.me

Najnovšia informácia zase hovoria o samotnom predstavení zariadenia. S informáciami prišiel renomovaný portál Bloomberg, konkrétne jeho redaktor Mark Gurman, ktorý hovorí v rámci článku venujúcemu sa predstaveniu iPhone zariadeniam spomenul, že smartfón Google Pixel 3/XL by mal byť oficiálne predstavený 9. októbra.

„Alphabet Inc.’s Google tak isto plánuje predstaviť ich Pixel telefón 9. októbra počas mediálneho eventu v New York City…“.

Spoločnosť Google tieto slová odmietla komentovať. Nuž neostáva nám nič iné len veriť slovám Grumana a počkať si na 9. októbra či sa tak skutočne stane. Na druhej strane však treba povedať, že Gurman s jeho zdrojmi už viackrát správne predikoval „budúcnosť“.

Zdroj: bloomberg.com, úvodný obrázok:Twitter (Wylsacom)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close