fbpx
ANDROIDSpravodajstvoZariadenia

Google omylom zverejnil informácie o pripravovanom smartfóne Pixel 3a priamo na svojich stránkach

Na internete sa objavili ďalšie informácie o pripravovanom smartfóne Google Pixel 3a. I keď jeho technické špecifikácie už poznáme niekoľko mesiacov, jeho konečný názov a prípadnú existenciu doposiaľ nikto nepotvrdil. Nanešťastie, chyba na stránkach spoločnosti Google nám konečne existenciu smartfónu potvrdzuje.

Informácie sa objavili priamo na stránkach Googlu

Oficiálny názov smartfónu sa objavil priamo na stránkach spoločnosti Google, kde sa niekoľko minút nachádzali aj zmienky o nových zariadeniach Nest Hub Max a Nest Hub. Nový Pixel 3a po boku týchto dvoch zariadení ale figuroval niekoľko minút a na stránkach Google sa na daný link dalo dokonca aj kliknúť. Google tak takmer určite chystá „neočakávané“ prekvapenie.

Technické špecifikácie smartfónu

Ako sme už v minulosti viackrát spomínali, nový smartfón Google Pixel 3a, spočiatku označovaný ako Pixel 3 Lite, bude smartfónom strednej triedy, ktorý má osloviť aj menej náročných používateľov. Od toho sa odvíja aj jeho základný parameter, ktorým je procesor Snapdragon 670. Tomu by mali sekundovať 4 GB operačnej pamäte RAM. Zaostávať by nemal ani z hľadiska veľkosti displeja, ktorý sa natiahne až na 6-palcov a bude disponovať rozlíšením 1080 x 2160 pixelov a 400 DPI.

Kedy smartfón uvidíme?

Už v minulosti viaceré zdroje poukazovali na jarné predstavenie nového dostupného Pixelu. Je takmer isté, že smartfón uvidíme najneskôr v lete, no aktuálne zrejme nikto nedokáže určiť, kedy sa bude konať jeho oficiálne predstavenie. Neúmyselný únik informácií priamo na stránkach spoločnosti Google ale môže naznačovať, že predstavenie nového smartfónu Google Pixel 3a je naozaj za rohom a Google s dátumom predstavenia „záhadnej“ novinky príde už čoskoro.

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (Google)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy
Close
Close