Spravodajstvo

Google Now vs Siri vs Cortana

Virtuálna asistentka, keď s nou prišiel Apple bola to taká mala mobilná revolúcia. Nikto nevedel čo presne od toho očakávať, aké to bude mať využitie a podobne, ale každý to chcel. Google dlho nečakal s odpoveďou a prišiel s „Google Now“ , a ako posledný prišiel s asistentom v mobile aj Microsoft. Pre nás používateľov je to taký malý zázrak, že z mobilu sa stal interaktívny spoločník, ktorý nám vie často krát vyhľadať informácie bleskovou rýchlosťou bez najmenšej námahy. O kvalite jednotlivých asistentov sa vedú dlhé diskusie, zástancovia Apple samozrejme bojujú za Síriu, Androiďáci za svoju asistentku a Windows Phone užívatelia obhajujú ako inak Cortanu. Poďme si pozrieť krátke video, ktoré porovnáva tieto tri rôzne asistentky pri rovnakých úlohách. Sami si vytvorte názor, ktorá asistentka je tá najlepšia.

Zdroj videa: phonearena.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  Poriadna akčná kamera s rozlíšením 4K nemusí stáť stovky eur. Na tento kúsok ti postačí presne 25,99 eur
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close