Spravodajstvo

Google Now vs Siri vs Cortana

Virtuálna asistentka, keď s nou prišiel Apple bola to taká mala mobilná revolúcia. Nikto nevedel čo presne od toho očakávať, aké to bude mať využitie a podobne, ale každý to chcel. Google dlho nečakal s odpoveďou a prišiel s „Google Now“ , a ako posledný prišiel s asistentom v mobile aj Microsoft. Pre nás používateľov je to taký malý zázrak, že z mobilu sa stal interaktívny spoločník, ktorý nám vie často krát vyhľadať informácie bleskovou rýchlosťou bez najmenšej námahy. O kvalite jednotlivých asistentov sa vedú dlhé diskusie, zástancovia Apple samozrejme bojujú za Síriu, Androiďáci za svoju asistentku a Windows Phone užívatelia obhajujú ako inak Cortanu. Poďme si pozrieť krátke video, ktoré porovnáva tieto tri rôzne asistentky pri rovnakých úlohách. Sami si vytvorte názor, ktorá asistentka je tá najlepšia.

Zdroj videa: phonearena.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close