APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoXiaomi

V Google Play obchode sa objavila aplikácia Mi Band Mapy pre Xiaomi Mi Band náramok a Xiaomi Amazfit Bip hodinky

Google Mapy patria medzi najpopulárnejšie aplikácie v rámci obchodu Google Play. Niet sa čomu diviť, Google ich pravidelne aktualizuje a zároveň ponúka viacero pokročilých funkcionalít a v neposlednom rade sú zadarmo. Najnovšie vývojar tretej strany ich prináša na hodinky a fitnes náramok od Xiaomi.

Google Mapy na Xiaomi Mi Band náramok a Xiaomi Amazfit Bip hodinky

Mnohých, hlavne majiteľov zariadení Xiaomi Mi BandXiaomi Amazfit Bip poteší, že v obchode Google Play sa objavila aplikácia Mi Band Maps: navigation for Mi Band 3 and Bip. Resp. v obchode je už dlhšiu dobu, približne 2 mesiace, ale do širšieho povedomia sa dostala v týchto dňoch.

Jej vývojár, Francesco na známom fóre Reddit aplikáciu opísal slovami:

„Vyvinul som jednoduchú chytrú aplikáciu, ktorá premení Mi Band 3 na ručnú navigáciu, ktorú využijete počas chôdze, na jazde na bicykli alebo na skútri.“

Aplikácia však bohužiaľ nie je zadarmo. Vývojár si za ňu pýta 0,99€. Dokáže však premeniť chytrý náramok na navigáciu. V rámci rozhrania hodiniek však neuvídite „mapy“ v podobe nákresu vzhľadom na displej, ale vo forme textu. Ak by vás zaujala tak ju nájdete na odkaze nižšie.

Xiaomi Mi Band Xiaomi Amazfit navigacia
Zdroj: via Google Play

Zdroj: vlastný via Reddit

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close