ANDROIDAplikácieSpravodajstvo

Google Mapy dostávajú ďalšiu užitočnú funkciu. Z aplikácie sa tak stáva plnohodnotná navigácia

Takto dva dni dozadu sme vám priniesli report o tom, že spoločnosť Google do aplikácie Mapy prináša užitočnú funkciu – upozornenia na rýchlostné pasce.

Najnovšie viacero používateľov, hlavne za ďalekou „mlákou“ začalo hlásiť ďalšiu funkcionalitu, ktorá bola dlhodobo exkluzívne dostupná len v americkom meste San Francisco a v Riu de Janeiro v Brazílii. Jedná sa konkrétne indikátor rýchlosti.

Google mapy začínajú zobrazovať informácie o aktuálnej rýchlosti

Ako môžete vidieť nižšie tak po zapnutí aplikácie a zadania cieľovej adresy v spodnom ľavom rohu sa objaví informácia hovoriaca o aktuálne rýchlosti.  

Zdroj: via PhoneDog.com

Informácie týkajúce sa rýchlosti oceníte vo viacerých prípadoch a to najmä v neznámom prostredí, kedy sa môže veľmi jednoducho stať, že značku prehliadnete lebo sa sústredíte na niečo iné. My sme funkciu skúšali otestovať, ale nezobrazila sa nám informácia týkajúca sa rýchlosti. Preto ak sa nezobrazuje ani vám tak nepanikárte, pravdepodobne bude dostupná už čoskoro.

Zdroj: Phonedog.com

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Xiaomi Redmi 7A je oficiálne predstavený. Smartfón pre nenáročného používateľa s lákavou cenovkou
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close