NávodySpravodajstvo

Takto si zmeníte svetlú tému prehliadača Google Chrome na tmavú | NÁVOD

Príchodom prehliadača Google Chrome 69 a implementácie nového dizajnového jazyka sme sa dočkali viacerých pozitívnych zmien. Najnovšie vývojári známeho rozšírenia Incognito Dark Theme, ktoré nájdeme u viac ako 200 000 používateľoch vydali aktualizáciu, ktorá prináša podporu tmavej témy aj pre najnovšiu verziu prehliadača Chrome.

Tmavý motív v podaní Incognito Dark Theme je založený na rovnakom motíve ako nájdeme v prípade Inkognita módu prehliadača. Inštalácia tmavej témy je pritom oveľa jednoduchšia ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. V rámci obchodu Google Chrome stačí stiahnuť rozšírenie Material Incognito Dark Theme (odkaz nájdete nižšie) a následne ho aktivovať. Toto rozšírenie vám zmení lišty ako aj úvodnú stránku prehliadača na tmavú. Na úplne dokončenie, resp. preklopenie prehliadača Chrome do tmavej témy budete musieť stiahnuť ešte rozšírenie  Dark Theme for Google™, na ktoré nájdete odkaz tak isto nižšie. Rozšírenie aktivujte a reštartujte prehliadač. Nižšie sa môžete pozrieť na výsledok.

Zdroj: vlastný
Material Incognito Dark Theme
Material Incognito Dark Theme
Developer: Fiddle N
Price: Free
Dark Theme for Google™
Dark Theme for Google™
Developer: MeryDev
Price: Free

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close