SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Google Chrome si odteraz bude viac rozumieť s Windowsom 10. Dočkali sme sa notifikácií z Chromu v Akčnom Centre

natívnych notifikáciách z prehliadača Google Chrome pre Windows 10 v Akčnom Centre sme mohli prvýkrát počuť niekedy v marci tohto roku, kedy ich Google priniesol do vývojárskych verzií prehliadača. Od včerajšieho dňa sú notifikácie dostupné aj pre širokú verejnosť. Informoval o tom Peter Beverloo, jeden z vývojárov prehliadača.

Beverloo píše, že notifikácie sú dostupné pre používateľov Google Chrome vo verzii 68. Používateľov týmto krokom Google mení spôsob zobrazovania notifikácií, ktoré sa presúvajú z rozhrania prehliadača do Akčného Centra vo Windows 10.

Update pre používateľov by mal byť uvoľňovaní postupne preto ak ešte neregistrujete notifikácie v Akčnom Centre tak nemusíte panikáriť. Prípadne skúste reštartovať prehliadač.

Zdroj: Twitter (Peter Beverloo), úvodný obrázok: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close