Spravodajstvo

Mnoho používateľov najnovšieho Chromu nepotešia zmeny v zmluvných podmienkach

Nie tak dávno spoločnosť Google priniesla jednu z väčších aktualizácii pre internetový prehliadač Chrome, ktorá priniesla viacero noviniek a implementáciu nového dizajnového jazyka (Material Design). Niektoré zmeny, ktoré však prišli s verziou prehliadaču Chrome 69 nemusia byť všetkým po chuti.

V prípade ak využívate služby spoločnosti Google ako napríklad Gmail alebo Youtube tak po prihlásení sa automaticky na serveri Google nahrajú desiatky ďalších informácií ako je napríklad vaša história prehliadania, záložky a ďalšie.

Ako je to s vami? Stratili sa aj vy silu bojovať s technologickými gigantami pri odovzdávaní informácií o vás samých? Ak nie a chceli by ste dáta o vás neposkytovať ďalším stranám tak existuje viacero alternatív, napríklad internetový prehliadač Brave.

Zdroj: MSP

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close