ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Gmail a ďalšie Google aplikácie mali včera problémy. Čo ich spôsobilo?

Problémy by mali byť už vyriešené a pády aplikácií minimálne.

Viacero aplikácií spoločnosti Google na čele so službou Gmail zaznamenalo v priebehu včerajšieho dňa problémy. Najčastejšie sa tieto problémy prejavovali v pádoch aplikácií.

Spoločnosť Google túto chybu priznala a rovnako povedala, že si je vedomá, že chyby ovplyvnili množstvo používateľov. Portál mashable, ktorý na tieto problémy upozorňuje píše, že problémy podľa všetkého pramenia zo systémovej aplikácie s názvom Android System WebView.

vypadky aplikacie gmail
Zdroj: mashable

Podľa aktuálnych vyjadrení, by sa však používatelia mali stretávať so vzniknutými problémami v minimálnej miere. 

„Problém s Gmailom bol vyriešený. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti a ďakujeme vám za trpezlivosť a nepretržitú podporu. Uisťujeme vás, že spoľahlivosť systému je v spoločnosti Google najvyššou prioritou a neustále zlepšujeme naše systémy,“ uviedol Google v poznámke v Workspace Status Dashboard.

Portál ďalej píše, že ak sa používatelia aj naďalej stretávajú s problémami, tak by mali aktualizovať problémové aplikácie, či Android Systém WebView prostredníctvom služby Google Play. V prípade Android Systém Webview môžu tak urobiť prostredníctvom odkazu nižšie.

Android System WebView
Android System WebView
Developer: Google LLC
Price: Free

Stretli ste sa s problémami aj vy? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close