SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

GetThemAll a Enhancer for Youtube sú ďalšie dve dostupné rozšírenia pre Microsoft Edge | APLIKÁCIE

V obchode Windows Store sa prednedávnom objavili dve nové a vcelku známe rozšírenia pre prehliadač Microsoft Edge. Pre používateľov prehliadaču Microsoft Edge vo Windows 10 sú rozšírenia GetThemAll a Enhancer for YouTube už teraz dostupné bezplatne.

GetThemAll

Zdroj: vlastný

Rozšírenie GetThemAll pre Microsoft Edge ponúka rýchle a jednoduché sťahovanie rôznych aplikácií, súborov, návodov, obrázkov alebo videí z webových stránok. Aplikácia automaticky vyhľadá všetky odkazy na stiahnutie z danej webovej stránky a následne sa vám všetky ukážu v jednom dialógovom okne. S touto aplikáciou nemusíte tráviť dlhý čas hľadaním odkazov na stiahnutie, ale jednoducho si rovno z vytvoreného zoznamu stiahnete to, čo ste hľadali.

GetThemAll - Video Downloader
GetThemAll - Video Downloader
Developer: ‪SmoothMobile, LLC‬
Price: Code needed

Enhancer for Youtube

Zdroj: vlastný

Ďalšie rozšírenie pre Microsoft Edge s názvom Enhancer for Youtube poznáme už dlhšiu dobu (písali sme o ňom aj v staršom článku o rozšíreniach), ale toto rozšírenie bolo po čase odstránené kvôli problémom vo Windows Store. Rozšírenie Enhancer for Youtube ponúka zmenu pozadia na stránke Youtube.com do tmavších odtieňov, vďaka čomu sú vaše oči po večeroch strávených za počítačom menej unavené. Ďalšími funkciami tohto rozšírenia sú napríklad nastavenie preferovaného rozlíšenia, triedenie komentárov od najnovších po tie najstaršie, vylepšený režim kino alebo menenie hlasitosti a rýchlosti prehrávania pomocou kolečka na myši.

Enhancer for YouTube™ for Microsoft Edge™
Enhancer for YouTube™ for Microsoft Edge™
Developer: ‪Maxime RF‬
Price: Code needed

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close