SpravodajstvoXiaomi

Generálny manažér Xiaomi India hovorí: „Viac o Poco budete počuť v budúcom roku“

Generálny manažér spoločnosti Xiaomi India hovorí, že o značke Poco budeme v priebehu roku 2020 počuť výrazne viac. Naznačuje tak predstavenie Poco F2?

Prvýkrát sme mohli o zariadeniach značky Xiaomi Poco oficiálne počuť ešte v roku 2018, pričom už  v auguste spoločnosť predstavila smartfón Pocophone F1, ktorý mal prívlastok „Master of Speed“, teda Pán rýchlosti. Tento prívlastok smartfón dostal z dôvodu, že sa jednalo o zariadenie, ktoré dlhú dobu kraľovalo výkonnostným rebríčkom pričom cenovo smartfón patril do kategórie mid-range zariadení. Smartfón dokonca aj v súčasností patrí do kategórie výkonnejších smartfónov (pozn. redakcie: výkonnostne ho môžeme prirovnať k zariadeniam ako Mi 9T, OnePlus 5T,  Google Pixel 3,…).

Vzhľadom na to, že zariadenie bolo predstavené ešte v auguste 2018, tak mnoho fanúšikov Poco očakávalo, že  nová generácia bude predstavená ešte v rámci tohto roka. Nasvedčovali tomu viaceré správy. Napríklad, ešte v septembri CEO spoločnosti Xiaomi India bol zachytený na fotografii spolu s tabuľou, v rámci ktorej bolo naplánované predstavenie zariadenia v 4. kvartáli tohto roka. Bohužiaľ, nestalo sa tak.

Portál Fonearena.com prišiel so správou, v ktorej poukazuje na najnovšie vyjadrenie Alvin Tse (pozn. redakcie: Alvin Tse je v súčasnosti krajinný manažér spoločnosti Xiaomi India), ktorý reagoval na otázku jedného z fanúšikov Poco spojenú s budúcnosťou spoločnosti. V reakcii napísal, že o značke Poco budeme viac počuť v priebehu budúceho roka 2020.

You will hear more from POCO in 2020 ♥️

— Alvin Tse #MiFan (@atytse)  December 21, 2019

Môžeme tak usudzovať, že Alvin Tse naznačuje týmto spôsobom, že v budúcom roku by mohol byť konečne predstavený smartfón PocoPhone F2, na ktorý mnohí z nás netrpezlivo čakajú. Okrem statusu vyššie tomu nasvedčuje aj jeden zo starších Tweetov Alvin Tse, v ktorom napísali, že Poco F1 je vlajkovou loďou pre roky 2018 a 2019.

Oh wow the classic POCO F1, 2018-2019 flagship killer, is now available at this ridiculous price!

Grab the classic flagship killer while you can! https://t.co/8BIYKI92kF

— Alvin Tse #MiFan (@atytse) November 30, 2019

V každom prípade, múdrejší budeme až v budúcom roku. Zároveň je možné, že viac nových informácií sa dozvieme v priebehu udalosti CES 2020, ktorá sa bude konať v prvej polovici januára.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close