Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Generálny manažér Xiaomi India hovorí: „Viac o Poco budete počuť v budúcom roku“

Generálny manažér spoločnosti Xiaomi India hovorí, že o značke Poco budeme v priebehu roku 2020 počuť výrazne viac. Naznačuje tak predstavenie Poco F2?

Prvýkrát sme mohli o zariadeniach značky Xiaomi Poco oficiálne počuť ešte v roku 2018, pričom už  v auguste spoločnosť predstavila smartfón Pocophone F1, ktorý mal prívlastok „Master of Speed“, teda Pán rýchlosti. Tento prívlastok smartfón dostal z dôvodu, že sa jednalo o zariadenie, ktoré dlhú dobu kraľovalo výkonnostným rebríčkom pričom cenovo smartfón patril do kategórie mid-range zariadení. Smartfón dokonca aj v súčasností patrí do kategórie výkonnejších smartfónov (pozn. redakcie: výkonnostne ho môžeme prirovnať k zariadeniam ako Mi 9T, OnePlus 5T,  Google Pixel 3,…).

Vzhľadom na to, že zariadenie bolo predstavené ešte v auguste 2018, tak mnoho fanúšikov Poco očakávalo, že  nová generácia bude predstavená ešte v rámci tohto roka. Nasvedčovali tomu viaceré správy. Napríklad, ešte v septembri CEO spoločnosti Xiaomi India bol zachytený na fotografii spolu s tabuľou, v rámci ktorej bolo naplánované predstavenie zariadenia v 4. kvartáli tohto roka. Bohužiaľ, nestalo sa tak.

Portál Fonearena.com prišiel so správou, v ktorej poukazuje na najnovšie vyjadrenie Alvin Tse (pozn. redakcie: Alvin Tse je v súčasnosti krajinný manažér spoločnosti Xiaomi India), ktorý reagoval na otázku jedného z fanúšikov Poco spojenú s budúcnosťou spoločnosti. V reakcii napísal, že o značke Poco budeme viac počuť v priebehu budúceho roka 2020.

You will hear more from POCO in 2020 ♥️

— Alvin Tse #MiFan (@atytse)  December 21, 2019

Môžeme tak usudzovať, že Alvin Tse naznačuje týmto spôsobom, že v budúcom roku by mohol byť konečne predstavený smartfón PocoPhone F2, na ktorý mnohí z nás netrpezlivo čakajú. Okrem statusu vyššie tomu nasvedčuje aj jeden zo starších Tweetov Alvin Tse, v ktorom napísali, že Poco F1 je vlajkovou loďou pre roky 2018 a 2019.

Oh wow the classic POCO F1, 2018-2019 flagship killer, is now available at this ridiculous price!

Grab the classic flagship killer while you can! https://t.co/8BIYKI92kF

— Alvin Tse #MiFan (@atytse) November 30, 2019

V každom prípade, múdrejší budeme až v budúcom roku. Zároveň je možné, že viac nových informácií sa dozvieme v priebehu udalosti CES 2020, ktorá sa bude konať v prvej polovici januára.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Pocophone F1 Pocophone F2 Xiaomi

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close