TIP REDAKCIE

GearBest zapĺňa EÚ sklady stovkami produktov. Nakupovanie elektroniky je tak výrazne lacnejšie

Zahraničný obchod GearBest.com aktuálne naplnil svoje sklady, ktoré má umiestnené v Európe ďalšími desiatkami produktov. Medzi nimi nájdeme ako gadgety, smartfóny, spotrebiče či inú elektroniku. Najlepšie na tom je, že všetok tovar objednaný z EU skladu prešiel už colným konaním a teda cena je finálna. EÚ sklady sú označené ako: G-W-2, G-W-4, G-W-5 a G-W-13. Kompletný prehľad produktov nájdeš na odkaze nižšie.

EU sklady Gearbestu, z ktorých nakupuješ bez CLA a DPH

5 tipov z EU skladu, ktoré by si nemal premeškať

Ak miluješ hry tak by si určite nemal premeškať aktuálnu „chuťovku“ v podobe malého herného PC GPD Win, ktorý aktuálne môžeš mať za menej ako 314€ spolu aj s poštovným.

Zdroj: produktová fotografia

Mini herný PC GPD Win nájdeš tu

Štýlový smartfón Z1 Pro z kuchyne stále rastúcej spoločnosti UMIDIGI s unikátnym dizajnom ako aj  výbavou nájdeš na odkaze nižšie za menej ako 222€. PS: smartfónu ponúka 6GB RAM, duálny fotoaparát, 5,5“ FULL HD displej či osemjadrový procesor.

Zdroj: produktová fotografia

UMIDIGI Z1 Pro 4G Phablet aktuálne nájdeš v EU sklade za cenu, ktorá sa tak často nevidí

Víkendové vysávanie nemusí byť vôbec namáhave. Aktuálne môžeš kúpiť Xiaomi vysávač vďaka kupónu „HSC4thD121“ o viac ako 100€ lacnejšie. Vide ťa tak spolu aj s poštovným za menej ako 270€.

Zdroj: produktová fotografia

Original Xiaomi Mi Robot Vacuum vysávač nájdeš v limitovanej ponuke tu

Rad fotíš či natáčas videá? Tak potom práve táto 4K kamera sa ti bude pozdávať. Je totiž aktuálne dostupná za menej ako 43€ spolu aj s poštovným a to priamo z EÚ skladu.

Zdroj: produktová fotografia

4K kameru s lákavou cenou nájdeš tu

Rád by si si zalietal s dronom, ktorý ti vydrží viac ako 5 minút letu a zároveň ponúka HD kameru či pokročilé funkcie? Tak si tu správne. Nižšie ti dávame do pozornosti drona značky Husban, ktorý je aktuálne dostupný z EÚ skladu v limitovanej ponuke za menej ako 79€.

Zdroj: produktová fotografia

Nepremeškaj aktuálne prebiehajúcu zľavu na drona značky HUBSAN

Zdroj: TS

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close