Sponzorovaný obsahSpravodajstvoZariadenia

GearBest s nádielkou zľavových kupónov

Internetový e-shop GearBest.com richádza s akciovou ponukou, z ktorej si vyberie každý a pritom má ešte možnosť ušetriť nejaké to euríčko navyše.  V rámci akciovej ponuky na smartfóny, tablety či gadgety je možné ušetriť až do 15% z aj tak už zľavnených produktov. Poďme si teraz pozrieť niektoré z produktov, ktoré „vykukajú“ z radu.

Zľavový kupón na MiraScreen – GBCNA

Prvým zariadením, ktoré poteší nie len fanúšikov mobilných hier, ale aj bežného používateľa ktorý by sa chcel podeliť o svoje zážitky z dovolenky so svojimi priateľmi na displeji väčšom ako je „smartfón“ je zariadenie MiraScreen slúžiace premietanie obrazovky vášho smartfónu napríklad na TV, projektor alebo na inú väčšiu obrazovkeu

Na videu nižšie môžete vidieť jednoduchý návod tohto zariadenia v praxi. Mimochodom, toto zariadenia nestojí ani 10 $.

nakupujem-button_1

Hľadáte noťásek, s ktorým budete flexibilný a nebude vám na záťaž? VoyoVBook 1 by mohla byť správna voľba (Kupón: GBTPC)

Ďalšou zaujímavou mašinkou, na ktorú je možné uplatniť  zľavový kupón je Ultrabook Vbook 1 od známeho výrobcu zariadení Voyo. Zariadenie poteší hlavne ľudí, ktorí potrebujú flexibilitu a sú ochotní na úkor veľkého zariadenia mať kompaktný a hlavne prenosný notebook. Vbook totiž prichádza s dotykovou obrazovkou o veľkosťou 10.1“ a HD rozlíšením, ktoré nenadchne, ale na druhej strane ani nesklame. Treba však spomenúť, že hoci sa jedná o „drobca“, tak po stránke výkonu sa nejedná o žiadneho „lenivca“. Výrobca totiž do zariadenia implementoval procesor pracujúci na takte od 1.44GHz až po 1.84GHz, ktorému sekunduje 4GB operačnej pamäte RAM a 64GB úložného priestoru, ktorý je možné rozšíriť o ďalších 128GB. Samozrejme, že to nie je všetko, výrobca myslel aj na príležitostných hráčov a to v podobe integrovanej grafickej karty Intel 8. generácie, ktorá si poradí s hrami ako je napr. Counter Strike či League of Legends a podobne. Zariadenie ďalej prichádza s predinštalovaným operačným systémom vo verzii Windows 10, čo poteší hlavne vlastníkov Lumii ako aj desktopových PC, ktorí využívajú synchronizáciu aplikácií medzi viacerými zariadeniami. Mimochodom, batéria tohto zariadenia je 9000mAh.

nakupujem-button_1

Chytré hodinky SMA9 pre používateľov Androidu (Kupón: GBWATCH)

Posledným zariadením potešíme hlavne Android používateľova to vďaka inteligentným hodinkám SMA 9, ktoré prichádzajú s unikátnym dizajnom v celokovovom prevedení (dostupné sú aj s koženým náramkom).

Smarthodinky SMA9 prichádzajú s implementovaným monitorom tepu, čo však nie je všetko. Mnohých poteší aj certifikát vode odolnosti CP54, podpora technológie Bluetooth vo verzii 4.0, Pedometer, Propomienkovač, ale aj Monitoring spánku. Medzi ďalšie základné funkcie týchto hodiniek patrí ďalej nie len ovládanie hudby, fotoaparátu, ale aj notifikácie napríklad z G-mailového klienta, Facebooku,… ale aj šikovná funkcionalita „Find my phone“, prostredníctvom ktorej nájdete svoj smartfón v priebehu niekoľkých sekúnd. Výdrž batérie na jedno nabitie je zhruba 2-3 dni v režime Standby.

nakupujem-button_1

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close