NovinkyWindows 10 MobileZariadenia

Garmin oznámil nový Windows Phone kompatibilný tracker – Forerunner 35

Garmin počas včerajšieho dňa oznámil nový fitness tracker Forerunner 35, ktorý je kompatibilný aj s platformou Windows.

Tracker Forerunner 35 prichádza nardozieľ od svojho predchodcu s technológiou, ktorá umožňuje monitorovať tep srdca (24/7) bez potreby hrudného popruhu, čo je hlavným trhákom tohto zariadenia.  Medzi ďalšie funkcionality, ktoré nájdeme v tomto šikovnom športovom zariadení  patrí napríklad monitorovanie  prejdenej vzdialenosti, vďaka vstavanému GPS,  monitorovanie vášho tempa a jeho zaznamenávanie, rýchlosti bez potreby toho, aby ste mali so sebou váš smartfón, počítadlo krokov, spalovač kalórií, ale nájdeme tam aj klasické funkcionality ako obsahujú aj chytré hodinky – notifikácie zo smartphonu, ovládanie hudby a ďalšie.

Dan Bertel, predstaviteľ a vice prezident spoločnosti na margo predstavenia Forerunner 35 povedal:

Je to jednoduché ako povýšiť vaše behanie na ďalšiu úroveň vďaka Forerunner 35 – jednoducho zapojíte a idete. S radom vstavaných funkcií, vrátane zápästného monitoru tepu a inteligentnej konektivity, Forerunner 35 je perfektný nástroj pre bežcov, ktorí chcú zostať fit, zostať v spojení a zdieľať ich pokroky.

Zariadenie by sa malo dostať do predaja v 3 kvartáli tohto roka, teda inými slovami už v priebehu nasledujúcich dní, resp. týždňov s odporúčanou cenou pre retail 199 $.

Aplikáciu Garmin môžete stiahnuť cez odkaz nižšie.

 

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Close
Close