APLIKÁCIE A HRY

Garmin connect konečne aj pre Windows

Používatelia zariadení od spoločnosti Garmin sa konečne dočkali aplikácie Garmin connect pre Windows 10 a Windows 10 mobile. Garmin o tom informuje na svojom blogu. Stalo sa tak po masívnych žiadostiach od používateľov na fórach spoločnosti Garmin, žiadajúcich aplikáciu pre Windows phone. Potvrdzuje sa fakt, že aj tlak od samotných používateľov na vývojárov má svoj zmysel.

Windows obchod dostáva ďalšiu z aplikácií, ktorá v jeho ponuke absentovala, čím sa zasa raz stiera to, čo je systému najviac vytýkané – nedostatok aplikácií.

Aplikácia podporuje synchronizáciu zariadenia cez Bluetooth, zobrazovanie informácií na živej dlaždici, či spolupracuje s hlasovou asistentkou Cortanou.

Odkaz na stiahnutie.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close