Spravodajstvo

Gameloft sa zaviazal priniesť ďalšie herné pecky do Windows obchodu

Gameloft sa zaviazal priniesť ďalšie herné pecky do Windows obchodu. Konkrétne reč je o hrách Asphalt Extreme a Zombie Anarchy.

Asphalt Extreme je druhou hrou zo série Asphalt, známou automobilovými závodmi. Asphalt Extreme prichádza s pretekmi v štýla rally, monster truckov, ktoré bude možné „prevetrať“ na viacerých miestách samozrejme s rôznou náročnosťou súperov.

Pozrite si nižšie krátky únik traileru na túto hru, ktorý sa dostal von len pred niekoľkými chvíľami.

Druhá hra Zombie Anarchy ostáva na teraz pod rúškom tajomstva. Totiž ešte nie je známe či sa bude jednať o klasickú strielačku, alebo o nejaký druh strategickej hry. Dočkať by sme sa jej však už mohli čoskoro, podľa portálu MicrosoftInsiders.es by sme ju mohli nájsť vo Windows obchode už v priebehu budúceho mesiaca.

V každom prípade sú to dobré správy vidieť pokračovanie podpory ďalšej spoločnosti vo vývoji hier aj na Windows platformu. Tešíte sa aj vy na tieto herné tituly? My sa nevieme dočkať!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close