Spravodajstvo

Game Troopers vypustia do obchodu neoznámenú hru ešte tento týždeň, tipnite si akú

Herné štúdio Game Troopers, ktoré má na svojom konte viacero úspešných titulov ako sú napríklad Tiny Troopers, Make it Rain, Monster GO, Overkill 3,… by malo v priebehu tohto týždňa vypustiť do obehu ďalšiu hru, avšak nevieme ešte akú. Táto informácia pochádza zo sociálnej siete Twitter zo včerajšieho dňa, kedy sa jeden z fanúšikov tohto herného štúdia pýtal na dostupnosť hry Trucking 3D Game Troopers, o ktorej je známe, že by sa mala do Windows obchodu dostať už čoskoro, na čo dostal odpoveď:

„To je tajomstvo. A toto je ďalšie tajomstvo: Tento týždeň vypustíme ďalšiu novú hru“

game_troopers_tweet

Mnohí nadšenci tohto herného štúdia predpokladajú, že by sme sa mohli dočkať známej hry The Last Door, na ktorej podľa oficiálnych vyjadrení Game Troopers pracovalo v spojitosti s jej transformáciou z Android a iOS zariadení na Windows zariadenia, ale či tomu bude tak nevieme.

Medzi posledné tituly tohto herného štúdia patria hry ako sú Abyss, What in the World, Twins, Lines, ktoré tak isto boli vypustené do obchodu bez väčšej propagácie.

Zdroj: Neowin.net

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close