SamsungSpravodajstvo

Galaxy S20 Ultra 5G: Poznáme časť kľúčových špecifikácií doposiaľ najvýkonnejšieho smartfónu od Samsungu

Smartfón, o ktorom sme doposiaľ nepočuli, príde s naozaj netradičnými špecifikáciami, ktoré očaria každého nadšenca technológií

Nová séria smartfónov Galaxy S20 od spoločnosti Samsung prinesie aj nového predstaviteľa, ktorý ponesie označenie Ultra. Pripravovaný vrcholný model od Samsungu má prísť s naozaj priam neuveriteľnými špecifikáciami, ktoré tento smartfón jednoznačne zariadia na úplný vrchol výkonnostný rebríčkov.

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

Existenciu smartfónu, ako aj jeho kľúčové špecifikácie, odhalil @MaxWeibnach na sociálnej sieti Twitter. Ako uvádza vo svojich nedávnych tweetoch, nový Galaxy S20 Ultra 5G príde v 3 rôznych variantoch čo sa úložného priestoru týka. Záujemcovia budú mať na výber medzi 128 GB, 256 GB a 512 GB úložiskom, ktoré je rozšíriteľné o SD kartu.

Na výber bude taktiež medzi dvomi modelmi s 12 GB, respektíve s neuveriteľnými 16 GB RAM. Čo sa fotoaparátu týka, vrcholný model má prísť s trojitým zadným fotoaparátom s hlavným 108 MP snímačom, s 48 MP snímačom s 10-násobným optickým priblížením a 12 MP snímačom s ultraširokým objektívom.

Pochopiteľne, obrovská „nálož“ RAM a najmodernejšie technológie potrebujú poriadnu zásobáreň energie, ktorú v tomto prípade uschováva batéria s kapacitou až 5 000 mAh. Budúcich majiteľov určite poteší aj podpora 45W rýchlonabíjania, ktoré nabije smartfón z úplnej nuly na 100% iba za 74 minút.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky