PC HRY

Futuristická hra Shadowrun Returns, ktorá vás zavedie do roku 2054 je dostupná nasledujúcich 24 hodín zadarmo. Ideš do toho?

Vysvedčenie sa pomaly, ale isto blíži a spolu s ním aj dlhé letné prázdniny, ktoré sú pre mnohých obdobím, počas ktorého strávia za počítačom výrazne viac času ako inokedy. Nuž, a práve preto vám dávame do pozornosti hru  Shadowrun Returns, ktorú aktuálne môžete nasledujúcich 24 hodín stiahnuť úplne zadarmo.

Zdroj: vlastný

Shadows Returns je hra, ktorá uzrelo svetlo predajných pultov v roku 2013 a od vtedy si získala srdcia viacerých hráčov. Jedná totiž o zaujímavú hru v štýle ťahovej RPG, ktorá vás zavedie do ďalekej budúcnosti. Konkrétne do roku 2054 kde mágia a technológie idú ruke v ruke. Príbeh hry je postavený okolo vášho priateľa, ktorý  bol zabitý. Vy, ako hlavná postava sa následne pustíte do vyšetrovania na vlastnú päsť. Vašim motivátorom totiž je odmena, ktorú získate za vyriešenie tohto prípadu. Hra ponúka zároveň viacero charakterov, ktoré interagujú s prostredím odlišne.  Zároveň prostredie ponúka viacero možnosti smerovania príbehu kde budete musieť neraz zapnúť mozgové závity na to, aby ste sa posnuli ďalej.

CD kľúč ku hre získate prostredníctvom Humblebundle.com úplne zadarmo. Následne je ho potrebné aktivovať na Steame.

Zdroj: vlastný, Youtube, via PCGamer

 

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close